Slavná literární
skupina

 

AB.


03.11.2021, Edinburgh, Skotsko

a}

Skrze bolest; pocity proher, potenciál nepřijetí a to všechno, jsi pravděpodobně postavil obranný mechanismus, charakter založený na vizi dominance coby výhry, případný emocionální tvrdosti, fyzicky velikosti. Tak se totiž dá vyhnout těm pocitům z proher; bytí stranou apod.

Máš vysokou schopnost logicky si vyvodit závěry ve svůj prospěch. Dávají ti smysl vetší než kterýkoliv jiné závěry od druhých. Páč vedle nich máš, a víš, že máš, intelektuálně navrch.

Jenže skrze to sebevědomí jsi zapomněl, že jedna rázná logická cesta tě může požrat. Bere perspektivy. Neohlíží se. Je příliš přesvědčená o sobě samé. Není k tomu jak promluvit, protože má vždycky pravdu.

 

b}

Skrze bolest; pocity proher, potenciál nepřijetí a to všechno, jsi pravděpodobně potlačil obranný mechanismus, charakter založený na vizi dominance coby výhry, případný emocionální tvrdosti, fyzicky velikosti. Tak se totiž dá vyhnout těm pocitům z proher; bytí stranou apod.

Máš nízkou schopnost logicky si vyvodit závěry ve svůj prospěch. Nedávají ti smysl vetší než kterékoliv jiné závěry od druhých. Páč vedle nich nemáš, a víš, že nemáš, intelektuálně navrch.

Jenže skrze to nízký sebevědomí jsi si vzpomněl, že jedna rázná emocionální cesta tě může vyzdvihnout. Dává perspektivy. Akceptuje druhé. Není příliš přesvědčená o sobě samé. Je k ní jak promluvit, protože nemá vždycky pravdu.